Yeni
 • 0
 • 1
5.732,94 TL
Havale ile : TL   5.159,65

Boss GT-001 Elektro Gitar Prosesör

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • GT-001  : Gitar Efekt Processor

  Muhteşem GT Gücü Masanızın Üzerinde!

  GT-001 amiral gemisi efekt cihazı GT-100 Versiyon 2.0’ın alkışlanan amfi seçenekleri ve efektlerini stil sahibi bir tasarımla ev stüdyonuza ve mobil kullanımınıza taşıyor. Sezgisel ara yüzü kayıt ve egzersiz için dünya kalitesindeki tonlara kolayca ulaşım sağlarken, küçük boyutları her çalışma alanına kolaylıkla uyum sağlayacak. Gitar girişine ek olarak, vokal ve akustik enstrüman kayıtları için  XLR mikrofon girişi barındırır, dahili USB audio/MIDI ara yüzü favori DAW yazılımlarınızda müzik üretimi için direkt bağlantı imkanı sağlar. GT-001, GT-100 gibi çift amfi, efekt zincirleri ve esnek yönlendirme seçenekleri ile güçlü ses yaratım olanakları sunar.Tüm bunların ötesinde yeni geliştirilen Gitar-MIDI fonksiyonu –özel manyetik gerektirmeksizin- normal gitar girişi ile Guitar Friend Jam ve diğer bilgisayar uygulamaları ile eğlenceli performanslar yapmanızı mümkün kılar!

  Ücretsiz İndirebileceğiniz BOSS TONE STUDIO yazılımının kaliteli grafik ara yüzü ile bilgisayarınız üzerinden detaylı bir biçimde tonlarınızı yaratabilir, BOSS TONE CENTRAL’ dan ücretsiz  stüdyo kalitesinde ton eklentileri indirebilirsiniz.           

  • Şık masaüstü tasarımda üst kalite amfi seçenekleri ve efektler
  • BOSS’ un en son COSM amfi modelleri, güçlü MDP efektleri ve daha fazlası
  • Amfi ve 2 efekt zinciri arasında esnek geçişler
  • Gelişmiş USB Audio / MIDI çeviricisi ile kayıtlarınızda esneklik ve etkileyici bir özellik olarak yeniden amfi seçebilme
  • GT-100 Versiyon 2.0 ses eklentileri ile uyumlu
  • Ses ayarlamak için panel düğmeleri ve favori tonları çağırmak için özel atanmış düğmeler
  • Mac/Windows için BOSS TONE STUDIO editör/kütüphane yazılımı vebosstonecentral.com’ dan ulaşabilecek özel eklentiler
  • Phantom power' lı XLR mikrofon girişi, vokal ve akustik gitar için özel dizayn edilmiş efekt eklentileri
  • Akıllı telefon ve müzik çalar gibi stereo cihazlar için 1/8 inç giriş
  • Normal ¼ inç gitar girişinden monofonik gitar-MIDI çeviricisi
  • Ton değiştirme ve Gerçek zamanlı efekt kontrolü için  iki pedala kadar footswitch veya expression pedalı bağlamak için Giriş
  • USB veya dahili AC adaptör gücü ile çalışabilme imkanı

  Kayıt ve Performanslar için Profesyonel Seviyede Sesler

  GT-001 stil sahibi, sağlam gövdesinin altında mükemmel tonlarla, tam özellikli bir BOSS  çoklu efekt işlemcisidir. İçerisindeki COSM amfi ve efekt tonları, BOSS’ un sahne kullanımı için üretilmiş en iyi prosesörü GT-100 Versiyon 2 ile eşdeğerdir ve ton eklentileri her iki cihaz arasında paylaşılabilir.

  Çiftli efekt katı her tarzdan profesyonel müzik yapımlarınız için iki amfi ve seri/paralel efekt dönüşümlü sofistike tonlara ulaşmanızı sağlar. Kanal bölme özelliği dahil gelişmiş özellikleri size, efekt zincirlerini el ile ayarlama ya da frekans ve çalım dinamiğine göre değiştirme imkanı sunar. DAW yazılımızda esnek bir kayıt sağlayabilmek için ayarlanabilir sağ/sol mix özelliği barındırır.

   

  DAW yazılımları ile Müzik Yaratımı için Güçlü Ekipman.

  Sadece tek bir USB kablosu ile GT-001 Mac ve Windows altyapılı bilgisayarlarınız için eşsiz bir ses kartına dönüşür. Müzik yazılımlarınızda mükemmel amfi ve efektlerle kolaylıkla kaydedebilirken, dört audio kanal size kayıt, re-amp ve mix için pek çok esneklik sağlar. Örneğin; yazılımınızda işlenmemiş sinyali kaydederken GT-001’in amfi seçenekleri ve efektlerini dinleyebilir aynı anda işlenmemiş ve işlenmiş sinyal, aynı anda kaydedebilir ve GT-001 ile gitar tonu ve amfi tonlarını ayarlarken mix' inizi dinleyebilirsiniz. Buna ek olarak GT-001’in AC adaptör ya da bilgisayar USB bölümünden güç alabilme özelliği Ev Kayıt Sistemleri, Stüdyo Uygulamaları ve laptop PC ile mobil kayıtlar için mükemmel bir esneklik sunar.

   

  XLR Mikrofon Girişi/Vokal ve Akustik Gitar için Özel yaratılmış Ton Seçenekleri

  GT-001 sadece bir gitar prosesörü değildir, ayrıca müzik yazılımlarınıza bağlayarak Vokal ve Akustik performanslarınızı kaydedebilirsiniz. Size condenser mikrofon kullanma imkanı sunan +48 V güç destekli XLR mikrofon girişi ile en üst kalitede kayıt yapma imkanı sunar. İçeriğinde bulunan özel dizayn edilmiş vokal ve akustik gitar efektleri ile kayıt ve dinleme esnasında muhteşem bir sounda kolayca ulaşmanızı sağlar. GT-001 ayrıca bilgisayarınıza bağlı olmadığı zamanlarda  akıllı telefon veya davul makinesi bağlayarak performans yapabileceğiniz stereo AUX girişine sahiptir.

   

  Normal Gitarınızla Bilgisayar Temelli MIDI Enstrümanların Keyfini Çıkarın

  GT-001 herhangi bir özel manyetiğe ihtiyaç duymadan, kendi gitarınızla bilgisayarınızda bulunan yumuşak Synth' ler ve diğer MIDI enstrümanlarınızı çalmanıza olanak tanıyan Monofonik Gitar-MIDI fonksiyonu barındırır. Bu eşsiz ve kullanışlı Yeni geliştirilen BOSS Teknolojisi ile Roland’ ın ücretsiz Guitar Friend Jam uygulanması ile eğlenebilir ayrıca gitarınızı kullanarak müzik yapım programlarınızda MIDI eşlikler çalma deneyimini keşfedebilirsiniz.

   

  BOSS TONE STUDIO ile Sesleri Düzenleyin ve Organize Edin

  Mac ve Windows uyumlu, bedava indirilebilir BOSS TONE STUDIO, USB bağlantısı vasıtasıyla bilgisayarınızda  GT-001 ton eklentilerini yaratıp düzenleyebileceğiniz sezgisel bir grafik ara yüz sunar. Yazılım ayrıca ton eklentilerinizi kolaylıkla organize etmenize ve arşivleyerek gerektiğinde farklı tarz ve stiller için geri çağırıp kullanabilmenizi sağlar. Eğer bilgisayarınızın internet bağlantısı varsa BOSS TONE STUDIO, GT-001’e profesyonel gitaristler tarafından yazılmış ücretsiz ton eklentilerini indirebileceğiniz BOSS TONE CENTRAL web sitesi ile entegre çalışır. Bu kaliteli ton eklentileri GT-100 Versiyon 2.0 ile de çalışır ve BOSS TONE STUDIO’ nun eşsiz düzenleme araçları ile kolayca kişiselleştirilebilir.

   

  BOSS TONE CENTRAL; Bedava Ton Eklentileri, Açıklayıcı Videolar, Artistlerden İpuçları ve Daha Fazlası için Web Sayfanız.

  BOSS TONE CENTRAL, BOSS ürünleri kullanan tüm kullanıcılar için mükemmel bir adres! Yeni açılan ve sürekli gelişen büyüyen BOSS ekipmanlarını içeren  site, sizi ünlü gitaristler, tur profesyonelleri ve kayıt müzisyenleri tarafından oluşturulmuş ton örneklerine, demo videolara ve özel içeriklere ulaştıracak. Güncel ve yeni ton örnekleri, nasıl yapılır videoları, artist röportajları ve daha fazlası için sıklıkla ziyaret edin. Eğer BOSS efektlerini seviyorsanız bulunmanız gereken yer BOSS TONE CENTRAL!

  - AD Çeviricisi

  24 bits + AF method

  AF yöntemi (Adaptive Odaklama yöntemi)

   

  -DA Çeviricisi

  24 bit

   

  - Sample Frekansı

  44.1 kHz

   

  - Tonlar

  200 (Kullanıcı) + 200 (Hafıza)

   

  - Nominal Giriş Seviyesi

  GUITAR IN: -10 dBu

  MIC IN: -40 dBu

  AUX IN: -20 dBu

   

  - Giriş Empedansı

  GUITAR IN: 1 M ohm

  MIC IN: 4 k ohms

  AUX IN: 27 k ohms

   

  - Nominal Çıkış Seviyesi

  OUTPUT L/MONO, R: -10 dBu

  PHONES: -10 dBu

   

  - Çıkış Empedansı

  OUTPUT L/MONO, R: 2 k ohms

  PHONES: 44 ohms

   

  - Önerilen Yükleme Empedansı

  OUTPUT L/MONO, R: 10 k ohms ya da daha büyük

  PHONES: 44 ohms ya da daha büyük

   

  - Ekran

  Graphic LCD (132 x 32 dots, backlit LCD)

   

  - Bağlantılar

  GUITAR IN jack: 1/4-inç phone tip

  MIC IN jack:XLR type, balanced, phantom power (DC 48 V, 10 mA Max)

  AUX IN jack: Stereo miniature phone tip

  OUTPUT (L/Mono, R) jacks: 1/4-inç phone tip

  PHONES jack: Stereo miniature phone tip

  CTL/EXP jack: 1/4-inç TRS phone tip

  USB COMPUTER port: USB tip B

  DC IN jack

   

  - Güç Birimi

  AC adaptor veya USB port vasıtasıyla (USB bus power)

   

  - Ölçüler

  211 (W) x 135 (D) x 58 (H) mm

  8-5/16 (W) x 5-3/8 (D) x 2-5/16 (H) inç

   

  - Ağırlık (pil dahil)

  500 g

  1 lb 2 oz

   

  - Aksesuarlar

  Kullanım Klavuzu

  Güvenli Kullanım Broşörü

  AC adaptor

   

  - Opsiyonlar (ayrıca satılır)

  Çiftli Footswitch: FS-6

  Expression Pedal: FV-500L/500H, Roland EV-5

   

   

  0 dBu = 0.775 Vrms

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.