• 0
 • 1
 • 2
 • 3
28.194,81 TL
Havale ile : TL   25.375,33

Roland TD-11KV Dijital Davul

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • KICK PEDALI HEDİYELİ

  TD-11KV  : V-Compact Serisi

  SuperNATURAL ile Güçlendirilmiş Kompakt, Bütçeye Uygun V-Drums Davul Seti
   
  SuperNATURAL teknolojisi ile güçlendirilmiş V-Compact Serisi TD-11 V-Drums davul seti her seviye ve bütçeden davulcuya daha doğal ve gerçekçi davul çalma deneyimi sunar. Makul fiyatı ve kolay kullanımı ile bu yeni elektronik setler egzersiz, öğrenme, kayıt, canlı performans ve daha fazlasını kapsayan bir dizi uygulama için mükemmeldir.
   
  Davranış Modellemesi ile beraber SuperNATURAL ile güçlendirilmiş ses motoru etkili ve doğal bir davulculuk deneyimi sağlar
  Performans ve egzersiz için geniş bir müzik türü yelpazesi içeren bol çeşitli ses kütüphanesi
  Profesyonel imkanlarla kaydedilmiş yerleşik eşlik şarkıları birlikte çalma egzersizi ve performans için idealdir
  Egzersiz özellikleri arasında Hızlı Kayıt/Hızlı Oynatma yanında her seviyeden müzisyene etkili bir şekilde davulculuk yeteneklerini geliştirmede yardımcı olan eşsiz bir KOÇ özelliği bulunur 
  Kolay kullanım için geniş LCD ekran ve simge odaklı kullanıcı arayüzü
  USB özelliği bilgisayar uygulamalarına doğrudan bağlanabilirliği olduğu kadar veri yedekleme ve WAV ile MP3 audio şarkıların kayıttan yürütülmesini sağlar 
  Kompakt ve sağlam MDS-4V Davul Standı davul bileşenlerinin hızlı kurulumu ile esnek konumlandırmasına imkan sunar
  Trampet ve yer tom davulları olarak file davul derili sahip V-Pad’ler (PDX-8/PDX-6) ve özel V-Cymbal ziller (CY-13R/CY-12C) ile donatılmıştır.

  SuperNATURAL Sesli Yeni V-Compact Ses Modülleri
  SuperNATURAL ile güçlendirilmiş TD-11 giriş seviyesi V-Drums ses motoru başlangıç seviyesine daha doğal ve gerçekçi davul çalma deneyimi sunar. Fiyatının uygunluğu ve kolay kullanımı her bütçe ve beceri seviyesinden davulcunun eğitim, evde egzersiz yapma ve canlı performans için elektronik davul kullanma fırsatını arttırır. 

  Trampet ve Tom Davullar İçin File Davul Derili V-Pad
  Trampet davulu olarak kullanılan 8 inçlik PDX-8 ve 6,5 inçlik PDX-6 file davul derisine sahip V-Pad pedler taşıdığı Roland’ın şaşırtıcı çift tetikleme teknolojisi ile davul derisi ve kasnak arasında doğru ve eşit algılama yapar. Trampet olarak kullanılan PDX-8 daha rahat ve sessiz kasnak vuruşları için genişletilmiş 10 inçlik kasnağa sahiptir. (Fotoğraf: PDX-8)

  Crash ve Ride için Kabul Görmüş V-Cymbal Ziller
  Optimize edilmiş ağırlık dengesi ve hassasiyet ile CY-12C Crash olarak boğma denetimi dahil tutarlı crash performansı için doğru tetikleme ve doğal salınım hareketi sağlar. Ride zili olarak CY-13R genişletilmiş çanak kısmı ve kenar, çanak ve göbek için hassas üç yollu tetikleme ile gerçekçi çalma hissi sunar. (Fotoğraf: CY-13R)

  Kompakt ve Pratik Hi-Hat Kombinasyonu
  Hi-hat olarak kullanılan CY-5 zil pedinin 10 inçlik çalma alanı ve doğal salınım hareketi bulunur. Aynı zamanda ayrı çanak ve kenar tetiklemesi sağlar.  FD-8 Hi-Hat Kontrol Birimi ile davulcular açık ve kapalı konumlar arasında pürüzsüz geçişlerin olduğu gerçekçi hi-hat sesleri elde edebilir.  (Fotoğraf: CY-5)

  Doğal Hisli Bas Davul (Kick) Pedi
  KD-9 kick (bas davul) pedi yeni mekanikler ve kumaştan hazırlanmış davul derisi ile çift pedal kullanıldığında bile harika bir his, dinamik tepkiler, hassas tetikleme ve kesintisiz çalınabilirlik sağlar.  Aynı zamanda kurulumu kolay ve hızlıdır. *Kick pedalı dahil değildir.

  V-Compact V-Drums Davul Seti için Özel Stand
  V-Compact serisi için tasarlanan MDS-4V Roland’ın ürettiği yerden en çok tasarruf sağlayan davul standıdır. MDS-4V’ün tarz sahibi ve kompakt ayak izine ek olarak, sık sık kurulup sökülme esnasında daha fazla stabilite ve sağlamlık vermesi için orta kısımda yatay bir metal bağlantı çubuğu yer alır. Ağırlık dengesinin daha az olması ve siyah renk tonu stabilite ve görsel bütünlük sağlar.

  Set Dizilimi

  Davul Ses Modülü

  TD-11 x 1

  V-Pad (Trampet, Tom3)

  PDX-8 x 2

  V-Pad (Tom1, Tom2)

  PDX-6 x 2

  V-Cymbal Crash

  CY-12C x 1

  V-Cymbal Ride

  CY-13R x 1

  Zil Pedi 

  CY-5 x 1

  Bas Davul (Kick) Pedi

  KD-9 x 1

  Hi-Hat Kontrol Birimi

  FD-8 x 1

  Davul Standı

  MDS-4V x 1

  Diğer

  Ekstra Tetikleyici (Trigger) Giriş Jakı

  1 (CRASH2)

  Aksesuar

  Kurulum Kılavuzu

  Opsiyonlar (ayrı olarak satılır)

  Zil Ayağı:  MDY Serisi, Ped Ayağı: MDH Serisi, Kişisel Davul Monitörü: PM-30/PM-10, V-Drums Aksesuar Paketi: DAP-3X, V-Drums Matı: TDM-10

  Boyut ve Ağırlık

  Genişlik

  1200 mm
  47-1/4 inç

  Derinlik

  1100 mm
  43-5/16 inç

  Yükseklik 

  1250 mm
  49-1/4 inç

  Ağırlık 

  22 kg
  48 lbs. 9 ons

  *Ağırlığa MDS-4V Stand dahildir

  Garanti Bilgisi
  :
  2 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.